TYNKI AGREGATEM

Tynki wewnętrzne gipsowe i cementowo-wapienne, tynki zewnętrzne i elewacje

O nas

Witam Serdecznie,
 

Firma Śliwa-Bud jest firmą budowlaną, specjalizującą się w wylewkach mixokretem, tynkach zewnętrznych jak również wewnętrznych: gipsowych oraz cementowo-wapiennych, gładziach oraz elewacjach budynków. Świadczymy usługi zarówno dla klientów indywidualnych jak również dla firm. Od początku naszej działalności współpracujemy z producentami tynków takich jak Knauf, Kreisel, Weber i Baumit. Jakość materiałów tych firm w połączeniu z profesjonalizmem pracowników naszej firmy sprawia, iż wykonane przez nas inwestycje cieszą się bardzo dobrą opinią naszych Klientów. Nasze usługi wykonujemy głównie na terenie województwa śląskiego i małopolskiego. 


To nasi Klienci podejmują decyzję na jaki rodzaj tynków się decydują. Wykonujemy tynki wewnętrzne cementowo-wapienne jak również tynki gipsowe. Oba rodzaje tynków nakładane są metodą maszynową, która powoduje skrócenie czasu wykonania inwestycji. Tynki wykonywane są z gotowych zapraw drobnoziarnistych. Jak już wcześniej wspomniałem korzystamy z materiałów takich producentów jak: Knauf, Kreisel, Weber i Dolina Nidy.


Głównym celem naszej firmy jest pełne zadowolenie Klienta z wykonanych przez nas prac. Konsekwencją tego najważniejsza jest dla nas wysoka jakość oferowanych usług. Zapewniamy krótkie terminy realizacji oraz rzetelność wykonanej pracy, na którą udzielamy gwarancji. Oferujemy również możliwość wykonania naszych usług wraz z materiałem oraz profesjonalne doradztwo. Wystarczy się z nami skontaktować a Nasza firma zapewni Państwu darmową wycenę.
 

Serdecznie zapraszam,
Robert Śliwa

KONTAKT

Śliwa-Bud 
Robert Śliwa

43-346 Bielsko-Biała 
ul. Daszyńskiego 97a
tel. +48 510 510 735
e-mail: tynkisliwa@vp.pl

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY